Tütüncü şantiyeleri denetledi

Kepez’in dört bir yanındaki hizmet yatırımlarını sürekli denetleyen Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, inşaatların istenen özelliklerini kontrol ediyor.

14:04:17 | 2017-08-11

Kepez’in dört bir yanındaki hizmet yatırımlarını sürekli denetleyen Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, inşaatların istenen özelliklerini kontrol ediyor.

 

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, belediyesinin ilçenin dört bir yanındaki hizmet yatırımlarını sürekli olarak denetime tabi tutuyor. Kent parkları yapımından yol ve kaldırım çalışmalarına, semt konağı inşaatından cami yapımına kadar birçok alanda yatırım yapan Kepez Belediyesi, Kepezlilerin yaşam kalitesini arttıran girişimlerine ara vermiyor.

 

Her anını denetliyor

 

Yapılan tüm yatırımların planlanmasından projelendirilmesine, yapım sürecinden hizmete başlama zamanına kadar denetleyen Başkan Tütüncü, hemen her hafta teknik ekip ile birlikte şantiye inceleme gezileri düzenliyor. Hem Fen İşleri Müdürlüğü hem de Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekibiyle yola çıkan Tütüncü, günün yarısını bu işe ayırıyor.

 

Talepleri anında belirtiyor

 

Özellikle inşaatlarda görülen kusurlara anında müdahale eden Tütüncü, bu sayede inşaatı teslim edilmiş yatırımlar üzerinde tekrar tadilat yapılmasını da önlemiş oluyor. Yine teknikten sorumlu başkan yardımcısı Sebahat Adanır ve ekibiyle birlikte şantiyeleri denetleyen Tütüncü, Kepez Park Ormanı’ndaki çeşme, Esentepe Mahallesi’ndeki semt konağı ile Çelebi Sultan Mehmed Cami inşaatlarını inceledi.

 


ETİKET :  

Tümü